נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הקמת מועדון לקוחות – איך עושים את זה במספר צעדים פשוטים

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים צריכים להחזיק במועדון לקוחות. שכן, זה מאפשר לשווק את העסק על הצד הטוב ביותר. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפני כל דורש את הצעדים שיובילו להקמה של מועדון לקוחות איכותי. הישארו כאן ותגלו מהם ואיך תוכלו ליישם אותם במינימום מאמץ.

נעים להכיר – מועדון לקוחות

בעוד כמה רגעים נציג בפניכם את הצעדים שיובילו להקמה של מועדון לקוחות. תחילה, חשוב שתדעו מהי ההגדרה של מועדון מסוג זה. מדובר בקונספט שיווקי שמאפשר לעקוב אחר לקוחות ולפנות אליהם באופן אישי באמצעות פלטפורמות שונות, לדוגמא: מייל, SMS ועוד. ניתן לומר שהמועדון מושך את הלקוחות לעסק, כדי שאלה יבצעו רכישות חוזרות.

הצעד הראשון: הגדרת מנהל למועדון

אי אפשר לעסוק בהקמת מועדון לקוחות, מבלי להציג את הצעד הראשון שיוביל להצלחה בתחום. מדובר בפנייה לחברת ניהול מועדון לקוחות. כלומר, גורם מקצועי שבקיא בהקמה ובתפעול השוטף של המועדון. חשוב לציין זוהי עבודה שכוללת תחומי אחריות רבים, לדוגמא:

  • בניית אסטרטגיה
  • מחשבה מחוץ לקופסא
  • הצעת מבצעים אטרקטיביים
  • פיקוח ובקרה יומית
  • למידת פיצ'רים חדשים ועוד

נמליץ לערוך בירור נרחב בנושא, כדי שתפנו בסופו של דבר לחברה מומלצת שיש לה ניסיון רב בתחום. שכן, זו תקים עבורכם מועדון שיוביל לתוצאה הרצויה.

 

הצעד השני: אפיון של קהל היעד

עכשיו צריך לבדוק מיהם הלקוחות הקיימים. החברה שתלווה אתכם בהקמת המועדון תבחן את דפוסי הקנייה שלהם, הסכומים הממוצעים שהם מוציאים בכל רכישה, המוצרים הנבחרים שהם אוהבים לרכוש ועוד. כאשר המטרה היא להציב יעדים ברורים שניתן יהיה להשיג בעקבות המסקנות שאליהן החברה תגיע. לצד זאת, יהיה צורך בבירור אודות הגעה לקהלים חדשים שעשויים להתעניין במותג שלכם.

הצעד השלישי: בניית אסטרטגיה שיווקית

בנייה של מועדון לקוחות טוב מצריכה חשיבה על אסטרטגיה שיווקית שתורכב מ – 2 הכלים הבאים:

1. תכנית נאמנות: זוהי תוכנית שתתגמל את הלקוחות, כדי שהם ירצו לבצע רכישה נוספת. מדובר לצורך הדוגמא בצבירה של נקודות שניתן לממש ברכישות עתידיות. לצד זאת, ניתן להעניק מתנות מיוחדות לימי הולדת, כמו הענקת הנחה משמעותית לרכישה בחודש יום ההולדת של הלקוחות

2. תכנית שיווק שנתית: צריך להכין תוכנית שיווק מסודרת שתגדיר את ההטבות הקבועות שיינתנו לחברי המועדון במועדים מסוימים בשנה, לדוגמא: בחגים ישראליים, ביום הרווקים הסיני וביום האהבה

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג את המידע הרלוונטי שנוגע להקמת מועדון לקוחות. בשלב זה אתם מכירים ב – 3 הצעדים שיאפשרו לכם להחזיק במועדון איכותי שימשוך את הלקוחות בחזרה לאתר ויגדיל את סך ההכנסות של העסק. נאחל בהזדמנות זו שתפנו לחברה מקצועית שתיישם עבורכם את האינפורמציה שהוצגה לעיל, כדי שתוכלו ליהנות מהתוצאה הרצויה מבלי לעבוד קשה.

הקמת מועדון לקוחות

הקמת מועדון לקוחות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא עסקים
6 טיפים לקידום העסק שלכם
6 טיפים לקידום העסק שלכם

קידום העסק שלכם הוא חיוני להצלחתו ולצמיחתו. קידום אפקטיבי עוזר ליצור מודעות למותג, למשוך לקוחות ולייצר מכירות. במאמר זה,

9  דרכים לגיוס עובדים בקלות!
9 דרכים לגיוס עובדים בקלות!

גיוס עובדים מוכשרים הוא משימה מכרעת לכל ארגון. מציאת המועמדים הנכונים שמתיישרים עם הערכים, דרישות הכישורים והתרבות של החברה