נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך חללי עבודה יעלו את פרודוקטיביות העסק שלכם

ודאי שמעתם כבר על חללי עבודה משותפים, המחליפים במהירות את המשרד הישן והמסורתי.

זהו הטרנד החדש בעולם העסקי, אליו יותר ויותר אנשים כבר נסחפו.

אך האם ידעתם שחלל עבודה משותף עשוי להפוך את העסק שלכם לפרודוקטיבי יותר?

כל הפרטים בכתבה הבאה.

 

בי אול – זה הכל

כשמדברים על חלל עבודה משותף מדברים על בי אול – רשת מובילה של מתחמי עבודה לחברות וליזמים. הרשת מציעה סביבת עבודה חדשנית, מעוצבת ומאובזרת, ומספקת מגוון שירותים חכמים שיחד מבטיחים את סביבת העבודה האופטימלית. סקרים רבים מצאו כי חללי עבודה משותפים, ביניהם בי אול, מסייעים לעובדים להיות מאושרים, בריאים ופרודוקטיביים יותר. איך הם עושים זאת?

 

לעבוד כתף אל כתף

לכולנו יש צרכים חברתיים וכבר גילינו בחיינו כי טובים השניים מן האחד. מסתבר שגם בסביבת העבודה, ההיכרות וההתרועעות עם אנשים אחרים יכולה לתרום ולהפרות אותנו. עובדים הנמצאים אחד על יד השני יכולים לדבר, לחלוק רעיונות ולהתייעץ בנושאים מקצועיים. מעבר לכך, הפסקות הקפה, הארוחות המשותפות והמפגשים הבלתי פורמליים, נראים גם הם כמרכיבים משמעותיים בהצלחת העובדים. הרבה מחללי העבודה מעוצבים בצורה פתוחה ומשותפת. היעדר מחסומים וקירות פיזיים מוביל לאווירה של היעדר היררכיה גם בהיבט המקצועי ותורם לאווירה שוויונית ולתקשורת פתוחה יותר. סביבת ה"יחד" הזו מעלה את המוטיבציה ותורמת ליצירתיות וליעילות העובדים.

 

טכנולוגיה ושירותים מתקדמים

מתחמי עבודה משותפים כמו בי אול, מציעים שירותים מגוונים וטכנולוגיות מתקדמות שמטרתם לקדם סביבת עבודה בריאה, נוחה ונעימה יותר. למשל, תוכלו למצוא בהם ציוד ארגונומי כמו כיסאות ושולחנות שיקלו על הישיבה הארוכה מול המחשב, חדרי ישיבות משוכללים ומאובזרים, אינטרנט מהיר, מסכים חכמים ועוד. בסביבה שכזו, העובדים יכולים להנות משליטה מקסימלית, קלות ונוחות. התחושה הזו – שהכל זמין וגמיש, הופכת את העובדים למרוצים יותר ובעלי נכונות רבה יותר להשקיע בעבודה.

 

להתפנות למה שחשוב באמת

חללי עבודה משותפים יכולים לחסוך לעסק שלכם הרבה כסף והתעסקות. תוכלו לשכוח מהדאגות של חוזי שכירות ארוכים, ציוד ושירותים רבים. חלל העבודה המשותף ידאג עבורכם להכל. החל מאינטרנט, ציוד משרדי ומיזוג ועד שירותי ניקיון וטכנולוגיות מתקדמות. כשכל זה יורד מהכתפיים ומהכיס שלכם, תוכלו להשקיע יותר בצמיחת העסק ובעובדים שלכם, ובקיצור – פשוט לעבוד טוב יותר.

 

לסיכום

לא בכדי כבשו חללי העבודה המשותפים את עולם ההייטק. יש להם יתרונות רבים עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. סקרים מצביעים על כך שהעובדים בחללים המשותפים מרוצים יותר, בעלי מוטיבציה גבוהה לעבוד ועל כן פרודוקטיביים יותר. נוחות מקסימלית, אווירה חברתית ופחות דאגות – כל אלה ודאי שכנעו אתכם שחללי עבודה כמו בי אול הם המתאימים ביותר עבור העסק שלכם. תשכחו מהתאים המשרדיים הכבדים ותעניקו לעסק שלכם אווירה פתוחה, יצירתית ופרודוקטיבית.

 

משרד מחולק

חדר ישיבות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא עסקים
6 טיפים לקידום העסק שלכם
6 טיפים לקידום העסק שלכם

קידום העסק שלכם הוא חיוני להצלחתו ולצמיחתו. קידום אפקטיבי עוזר ליצור מודעות למותג, למשוך לקוחות ולייצר מכירות. במאמר זה,