נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

חשיבות הסטוריטלינג בעולם ההשקעות

בני אדם מאז ומתמיד סיפרו סיפורים והם חלק חיוני בתקשורת היומיומית שלנו, אך לסיפורים יש משמעות מעבר לערך הבידור. למעשה, storytelling זו מיומנות עסקית חזקה וכאשר היא מיושמת ביעילות, היא יכולה להגביר את יעילות העסק במספר דרכים, כגון שיפור נאמנות הלקוחות, יצירת אסטרטגיה שיווקית חזקה, הגדלת רווח וכן הלאה.

במאמר זה נדון בחשיבות של סטוריטלינג בעולם ההשקעות העסקיות.

 

מדוע סטוריטלינג חשוב לעסקים?

סטוריטלינג משדר מטרה ועסקים עם מטרה הם עסקים שיותר שמים לב אליהם, וכך יכולים לזכת בנאמנות הצרכנים. אז לא מספיק שיהיה מוצר או שירות הפותרים בעיה – החברה שלך צריכה להתבלט.

 

פיתוח עסקי

כשתעלה רעיון לעסק שלך יהיה סיפור מאחוריו – בין אם זה קשור לפיתוח מוצר חדש או להגדלת העסק. ספר את הסיפור הזה וספק את ההקשר כך שלקוחותיך ובעלי העניין יבינו מדוע השירות או המוצר שווים השקעה או קנייה.

הרעיון שלך נוצר כדי לפתור בעיה, אז השתמש בסטוריטלינג כיצד להראות איך הושפעת מבעיה זו וכיצד הדבר הוביל למוצר / שירות שלך. וודא שאתה הופך את הסיפור לקשור לקהל על ידי שימוש במצבים אמיתיים מכיוון שהדבר מקל על ההבנה מדוע הסחורה שלך תוסיף ערך לחייהם.

שימוש בסיפורים בדרך זו עוזר לקהל ליצור איתך קשר כיוון שהוא סומך עליך כבן אדם, ולכן הוא סומך על המותג. זה נכון במיוחד כאשר הסיפור מאוד קל להזדהות, אשר הופך אותו גם לאחד שקל יותר להבין ולזכור אותו מכיוון שהוא רלוונטי אישית – הקהל יכול לראות את עצמו כדמות בסיפור.

 

יתרון תחרותי

יש כל כך הרבה מידע שהצרכנים נחשפים אליו ולכן קל לעסק להיאבד בתוכו. עסק אולי מוכר משהו טוב יותר מהמתחרים שלו אבל קבלת החלטות היא יותר רגשית מאשר הגיונית, כך שסטוריטלינג יכול לעזור להבחין בין החברה שלך למתחרים.

 

שומר על תשומת לב ומגביר את ההבנה

בפשטות, סיפורים הם דבר מרתק. בין אם אתה משתמש בסיפור עבור פיץ' או בפרסומת, יש פחות סיכוי שתאבד את תשומת הלב של הקהל. זו הסיבה שאנשים רבים מתחילים לעתים קרובות במצגות עם סיפורים. סיפורים הם גם צורות תקשורת מובנות מאוד ולכן הם עוזרים לקהל להבין את המסר.

 

שיווק ופרסום

סטוריטלינג יכול ליצור אסטרטגיה שיווקית עוצמתית – אנשים רוצים ליצור קשר עם מותגים ועסקים והפרסומות הטובות ביותר עושות זאת על ידי, לקשר את הצופים, או לעורר רגשות בקרבם. פרסום צריך להיות יותר מטקטיקות זולות, כמו שימוש בקונוטציות מיניות.

קמפיין מותג טוב צריך להיות שקוף, לכן שקול לספר לאנשים מה היה המאבק העסקי שלך ואיך התגברת עליו. זה יוביל את לצופים לאכפתיות כלפיך, וכך גם לרצון להשקיע במוצר או בשירות שאתה מציע.

 

סטטיסטיקה
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
עוד בנושא השקעות