נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 מקורות השקעה באיחוד האמירויות

בזכות העושר המופלג והנפט שמצוי בה בכמויות עצומות, איחוד האמירויות הפכה עם הזמן להיות יעד פופולרי ומשתלם לעסקים והשקעות. הסכם הנורמליזציה שנחתם בין ישראל לאיחוד האמירויות, מייצר גם לישראלים הזדמנויות עסקיות רבות במדינה העשירה. היכן תוכלו להשקיע, או להרחיב את פעילות העסק שלכם גם לאיחוד האמירויות?

 

למה להשקיע באיחוד האמירויות?

איחוד האמירויות מורכבת משבע נסיכויות שונות, כאשר המוכרות מבניהן אלו דובאי ואבו דאבי. איחוד האמירויות היא אחת המדינות העשירות בעולם, ומהווה יעד מבוקש ביותר לפעילות עסקית וכלכלית, בזכות פתיחות ויחס מקל עבור תושבי חוץ.

 

השקעה בנדל"ן

אחד הנושאים שבהם איחוד האמירויות, ובמיוחד האמירות דובאי, ידועים בהם – אלו הם גורדי השחקים העצומים שבה, וההשקעה המסיבית בנדל"ן (בין היתר, תוכלו למצוא בדובאי את המגדל הגבוה ביותר בעולם – בורג' ח'ליפה). משקיעים בנדל"ן באיחוד האמירויות יכולים לקבל היתרי שהייה לתקופה ארוכה, וישנם חוקים שמקלים את הליך הרכישה וההשקעה בנדל"ן עבור תושבי חוץ.

אמנם כמשקיעי נדל"ן זרים תוכלו לקבל תנאים מקלים, אך מומלץ לבצע את הליך הרכישה של נכסי נדל"ן באמצעות יועץ נדל"ן ועורך דין, שמכירים את השוק המקומי ואת הרגולציה בנושא בצורה מעמיקה.

 

השקעה בעסק

איחוד האמירויות היא יעד מבוקש ביותר לעסקים, וחברות ישראליות רבות מעוניינות (או כבר החלו) לבצע עסקים במדינה – בעיקר בדובאי ובאבו דאבי. במדינה קיים אזור סחר חופשי, בו זרים יכולים לקבל רישיון לעסק בצורה יחסית מקלה, וכן אין בו מיסים ומגבלות שונות שקיימות באזורים אחרים במדינה.

 

השקעה בתחום התיירות

חתימת הסכם הנורמליזציה עם איחוד האמירויות פתח את השער לביקור במדינה גם בפני ישראלים, שעד לא מזמן יכלו רק לחלום על טיסה לדובאי. דובאי היא הנסיכות המתויירת ביותר במדינה, שכן מרבית האטרקציות התיירותיות נמצאות בה.

כיוון שההסכם עדיין יחסית חדש, שוק התיירות בין ישראל לאיחוד האמירויות עודנו בחיתוליו. מי שמחפש להשקיע בתחום יוכל להנות משוק שעדיין אין בו מתחרים רבים, וכך יוכל לבסס את עצמו כמוביל בתחום.

 

מעוניינים להרחיב את העסק שלכם ולפעול באיחוד האמירויות?

אם אתם מעוניינים להרחיב את תחום פעילות החברה שלכם אל מעבר לגבולות ישראל, ולהתחיל לפעול גם בדובאי – תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות חברת אדקו. אדקו היא חברה לניהול פתרונות עסקיים, שפועלת ב- 66 מדינות בכל רחבי העולם (וביניהן באיחוד האמירויות).

בעזרת חברת אדקו, תוכלו להרחיב ביתר נוחות את הפעילות העסקית שלכם לאיחוד האמירויות – ואפילו ללא צורך לפתוח חברה במדינה. הליך פתיחת חברה והקמת ישות משפטית יכול להיות מסובך ולהתבצע תוך סיכון כלכלי גדול. על כן, כל עוד הדבר מתאפשר – ניתן להימנע מלפתוח חברה במדינת היעד.

על מנת לראות אילו הזדמנויות כלכליות נוספות מחכות לכם באיחוד האמירויות, כנסו וקראו על מידע פיננסי באיחוד האמירויות!

בניינים
בניינים
בניין
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא מיסים
כוס עם כסף
החזרי מס בגין שנת שבתון

בישראל, מס הכנסה מחושב לפי גובה הכנסה שנתית. למעשה, ככל שהכנסתכם תהיה גבוהה יותר, כך ינוכה משכרכם יותר מס.

מס ראשית
בדיקת זכאות להחזר מס

הידע של רוב האזרחים בנושא מיסים, מסתכם בזה שיש חובה להפריש מדי חודש סכום כסף לטובת מס הכנסה. אין