נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

עצמאיים? כל מה שחשוב לעשות: החל מביטוח אחריות מקצועית ועד טיפים לתשלום מיסים!

בעלי עסקים עצמאיים מחליטים לפתוח ביום בהיר אחד את העסק שלהם, מבלי שהם קיבלו הדרכה בנושא. יש מי שרואים בעניין כצעד אמיץ, בעוד אחרים יגידו שמדובר בקלות ראש. אנחנו לא לוקחים צד בוויכוח זה, אלא רק מציגים בפניכם את כל הדברים שתצטרכו לעשות, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שאתם פועלים בהתאם לחוק. הישארו כאן ותגלו את כל הטיפים שישנו את חייכם כעצמאיים מעתה ואילך.  

 

טיפ ראשון – עליכם לנהל את הכספים באופן יעיל

אי אפשר להעלות מדריך שעוסק בפעולות הכרחיות שצריכות להתבצע בקרב עצמאיים, מבלי לציין את ניהול הכספים היעיל. נציין שכל בעל עסק צריך לבצע מעקב תמידי אחר ההוצאות וההכנסות, תוך הפרשת כספים שמיועדים למיסים, תשלום חשמל, מים ועוד. מומחים בתחום זה ממליצים להפריד בין חשבון הבנק האישי שלכם לבין החשבון העסקי, כדי שתוכלו להימנע מבלבולים ולהבטיח שהעסקאות יתועדו במקום אחד. נסביר שכך תוכלו לעקוב אחר פעולות שבוצעו בחשבון בעבר בקלות, משום שלא תצטרכו לסנן מידע שלא נוגע לעסק עצמו.

 

טיפ שני – חשוב שתחזיקו בביטוח לעסקים

עליכם להחזיק בביטוח שמתאים לסוג העסק שלכם, משום שזה יקנה לכם שקט נפשי במידה ויקרה משהו חריג במסגרת מקום העבודה. חשוב לציין שהפוליסות שמוצעות מצד חברות הביטוח מאפשרות לקבל החזרים על מצבים שונים, לדוגמא:

– החזר על תכולת המשרד במידה ואירעה פגיעה בעקבות נזקי טבע

– החזרים על הוצאות של בית המשפט, במידה ולקוח יתבע אתכם מסיבה כזו או אחרת

חשוב שתדעו שרכישת הביטוח אינה מורכבת כלל. אתם יכולים פשוט להיכנס לקישור הבא ולבחור את הביטוח המתאים לבית העסק שלכם: rakbituah.co.il. שכן, האתר מרכז את כל סוגי הביטוחים שמתאימים לעצמאיים.

 

טיפ שלישי – תוכנית עסקית

עצמאיים חייבים ליצור תוכנית עסקית מפורטת שתהווה עבורם מפה שתנחה אותם להמשך הדרך. מדובר בתוכנית שניתן להכין באופן עצמאי או תוך הסתייעות מצד מומחים בתחום. תוכנית זו צריכה לתאר את היעדים של בית העסק בהרחבה, לדוגמא:

  • אסטרטגיית השיווק
  • תחזית פיננסית
  • הסבר מפורט אודות קהל היעד ועוד

 

טיפ רביעי – נטוורקינג

סביר להניח ששמעתם לא פעם על המושג "נטוורקינג", משום שהוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של עצמאיים. מביני עניין בתחום יעידו שמדובר במפתח שמוביל לבניית קשרים עם עצמאיים אחרים, כך שניתן בסופו של דבר להגיע ללקוחות חדשים מפה ולאוזן ולהגדיל את הכנסות העסק באופן ניכר.

 

השורה התחתונה

עד כאן 4 הטיפים שאתם חייבים לדעת בתור עצמאיים. בשלב זה נותר לכם לסמן את הדברים שלא הכרתם עד כה ולהכין טבלה מסודרת שתאפשר ליישם אותם באופן הדרגתי. נזמין אתכם לחזור הנה וליידע אותנו אודות השינויים שהעסק שלכם עבר לאחר שביצעתם את ההנחיות הללו.

ארכיטקאים

עצמאיים_ כל מה שחשוב לעשות_ החל מביטוח אחריות מקצועית ועד טיפים לתשלום מיסים!
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא ביטוחים