נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 טריקים לסטודנטים

 

בתור סטודנטים, יש לא מעט כלים שיכולים לחסוך לכם זמן יקר. הכלים הללו לא תמיד מוכרים לקהל הרחב, מה שגורם לכם לבצע משימות סתמיות בלי שיש צורך אמיתי בכך. אנחנו כאן כדי לספר לכם על מספר כלים שיכולים לשרת אתכם בתור סטודנטים במסגרת המשימות השטופות שלכם באקדמיה.

 

ספירת מילים

במהלך עבודות באקדמיה, אנחנו נדרשים להציג סף מסוים של מילים. בלי שאנחנו עוברים את הרף הזה אנחנו לא יכולים להגיש את העבודה, ולכן בכל זמן חשוב להבין כמה מילים עוד נשארו לנו לכתוב. סופר מילים ותווים הוא כלי נהדר שמאפשר לכם לדעת בדיוק מה האורך של טקסט מסוים. במקום למצוא את עצמכם סופרים לשווא תווים, הכלי הזה עושה את העבודה בשבילכם.

 

מחשבונים מתקדמים

סטודנטים רבים בתחומי המדעים המדויקים נאצלים לבצע חישובים מורכבים במהלך תרגילים ועבודות בית. החישובים הללו הכרחיים על מנת שנוכל להגיע לתוצאות נכונות, ולכן בדיקת אמינות שלהם יכולה מאוד לסייע לנו. ברשת ניתן למצוא מגוון רב של מחשבונים שיכולים לסייע לנו באותן פעולות.

בין אם מדובר על מחשבון אחוזים, מחשבון לחישוב גבולות, התכנסות טורים או סדרות, עבודה עם מטריצות ועוד, המחשבונים הללו יכולים להוות עבורכם כלי עזר משמעותי, וכמובן יעזרו לכם לחסוך הרבה מאוד זמן יקר.

 

כלים לניהול זמן

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בחיים של סטודנטים הוא הצורך לנצל כל דקת זמן פנויה. סטודנט טוב הוא בדרך כלל זה שיודע לנצל את הזמן שלו טוב, ובעזרת כלים שונים תוכלו לנהל את הזמן שלכם נכון יותר. הורידו לטלפון הנייד יישומים שעוזרים לכם לנהל את הזמן שלכם טוב יותר, ומזכירים לכם בכל רגע נתון מה עליכם לעשות.

 

חומרי עזר ברשת

טיפ נוסף שכדאי לעשות בו שימוש הוא לדעת איך לחפש היטב חומרי עזר ברשת. בכל קורס שאתם לקוחים, סביר להניח שמה שמאתגר אתכם גרם גם לסטודנטים אחרים לקושי, ולכן הפתרון שהם מצאו יכול לעזור גם לכם. לא תמיד קל לבצע את החיפוש ברשת, אולם אם הזמן תפתחו מיומנויות שיקלו עליכם למצוא את החומר הנכון עבורכם.

 

מצאו חלל לימוד מתאים

הדבר האחרון שעליו כדאי להקפיד הוא למצוא מקום מתאים ללמידה. מקום מתאים ללמידה הוא כזה שבו אנחנו לומדים את כל הזמן שהקדשנו עבור הלימוד בלי לדבר עם חברים או לעשות דברים אחרים. מקום כזה יהפוך את הזמן שלכם ליעיל.

 

לסיכום

המכשול העיקרי שעומד בפני סטודנטים הוא מחסור בזמן, ובעזרת כלים שונים ניתן לנהל את הזמן שלכם בצורה טובה יותר. הכלי הראשון שבו כדאי לעשות שימוש הוא סופר תווים שיעזור לכם לספור כמה ארוכה העבודה שאותה כתבתם. בנוסף מומלץ לעשות שימוש במחשבונים, כלים שונים לניהול זמן וחומרי עזר שונים על מנת להגיע למצב שבו הזמן שלכם מנוצל בצורה הטובה ביותר.

תלמיד

 

uniliderpromocion / Pixabay
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא טיפים פיננסים
זהב טהור
האם רווחי להשקיע בזהב?

כשמדובר בהשקעה בזהב, יש הרבה דעות שונות. יש הסבורים שזהב הוא השקעה נבונה, בעוד שאחרים מאמינים שזה לא שווה

מחשבון
מה היא בקשה לתיקון שומה?

ניתן להגיש בקשה לתיקון שומה בהתאם לחוק מיסוי מקרקעין סעיף 85. שומת המס מצביעה על גובה המס הנדרש לתשלום.