נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סיבות לבטח דירה חדשה וישנה

בין אם יש לכם דירה ישנה ובין אם זו דירה חדשה לגמרי מהקבלן, יש משהו משמעותי אחד שאתם לא יכולים לוותר עליו, והוא: ביטוח דירה.

כולם עושים ביטוחים לדירות שלהם ויש לכך סיבה טובה, כי פשוט אין לנו שום דרך לדעת מה יקרה בעתיד, ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלי הביטוח הזה.

 

  1. תוכלו לקבל כיסוי ופיצוי על הנזק שנגמר

אם אתם תוהים מהן הסיבות שבגללן כדאי לעשות ביטוח דירה, כדאי לדעת שהסיבה הראשונה היא שפשוט תוכלו לקבל כיסוי ופיצוי במקרה של נזק. זה לא משנה אם הנזק הוא שריפה שהורסת את הדירה כולה או חלקים ממנה, או שאולי מדובר על נזק שנגרם בזדון. מה שבטוח זה שאם יקרה כזה דבר, תוכלו לפנות אל חברת הביטוח שלכם ולקבל כיסוי ופיצוי הולם.

 

  1. לא תשלמו משכנתא על נכס שלא יוכל לשמש אתכם

אתם יכולים לדמיין בכלל את המצב הנוראי שבו אתם לוקחים משכנתא גדולה, גרים בדירה שלכם ואחרי כמה חודשים פורצת בה שריפה נוראית? או שהנכס נהרס בגלל שריפה חיצונית, כמו זו שהייתה בכרמל לפני כעשר שנים? האם במצב כזה עלינו להמשיך ולשלם משכנתא על נכס שכלל לא יכול יותר לשמש אותנו? התשובה היא לא, וזו, למעשה, הסיבה הנוספת שבגללה כדאי לעשות ביטוח דירה.

 

  1. ניתן להוסיף לביטוח תוספות אטרקטיביות ומעניינות

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל כאשר מדברים על ביטוח דירה, לא תמיד חובה לבחור את הביטוח הבסיסי בלבד. למעשה, ניתן להוסיף לו תוספות שונות כמו: ביטוח נזקי צנרת, ביטוח כלפי צד ג' ועוד. התוספות האלה יכולות להיות מאוד משמעותיות, כי מי בדיוק יממן את הנזק שעלול להיגרם לדירה שלכם אם הצנרת תתפוצץ? ומי יממן את הפיצויים שתצטרכו לשלם לאדם שיכנס לדירה שלכם, ימעד וישבור את הרגל? האחריות כלפי מה שקורה בתוך הדירה שלכם היא אך ורק שלכם, בעלי הבית. לכן חשוב להכניס את כל המקרים האלה לביטוח הדירה שאתם עושים, ויפה שעה אחת קודם.

 

איך לבחור חברת ביטוח טובה?

זה לא משנה אם תבחרו בסופו של דבר לעשות רק את ביטוח הדירה הבסיסי ביותר או שתרצו להוסיף לו תוספות שונות. מה שבטוח זה שצריך לבדוק לאן אתם פונים, כי בסופו של דבר, לא כל חברות הביטוח מציעות בדיוק את אותו הדבר. יתרה מכך, יש חברות ביטוח שגובות מחירים הרבה יותר גבוהים מאחרות, ולא בטוח שאתם צריכים לשלם כל סכום שדורשים מכם. חשוב מאוד, למרות שזה דורש סבלנות רבה, לקרוא גם את כל פרטי הפוליסה. ביטוח דירה זה משהו שילווה אתכם לאורך שנים רבות ולכן חשוב מאוד לברר על מה אתם בדיוק משלמים ומה כולל הביטוח.

 

מחשבון ובית

יד ומבנה
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא ביטוחים