נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

האם ניתן להוציא ויזה להודו דרך האינטרנט וכמה זה עולה?

הודו היא מדינה גדולה ומגוונת אשר מהווה מוקד עסקי גדול, כמו גם יעד מדהים לטיולים, לכל הגילאים.

כעת כשהגבולות בין המדינות סוף סוף נפתחים נוכל להגשים את החלום לבקר בהודו, או סוף סוף לנסוע לכנס העסקי החשוב שמתקיים.

יחד עם זאת, טרם תרכשו כרטיסים, חשוב לדעת שעבור ביקור בהודו תצטרכו ויזה המותאמת לסוג הביקור שלכם.

כיום, הודו התאימה עצמה לעידן המתקדם וכעת ניתן להנפיק באופן מהיר ופשוט יחסית את הוויזה שאתם צריכים באמצעות האתר של הנציבות העליונה של המדינה. טרם תבצעו פעולה זו חשוב להכין ולוודא מראש את כל הקריטריונים הנדרשים, כדיי שההליך יהיה באמת מהיר ויעיל.

 

איזה סוגי ויזות קיימות?

ישנן בעיקר שני סוגים של ויזות והן ויזת תיירות או ויזת עסקים. כל ויזה כזו ניתן להנפיק גם בהתאם לאורך התקופה בה אתם מיועדים לשהות בהודו, והמחיר ישתנה בהתאם (אך נדון בכך בהמשך). ניתן כמובן לקבל גם אשרות מיוחדות עבור סטודנטים, רופאים, ועוד.

 

איך מגישים ויזה?

בקשת ויזה להודו תוכלו להגיש עצמאית באתר אך הכינו לפני כן את סריקת הדרכון שלכם, פרטים בנוגע לוויזה קודמת להודו במידה והייתה לכם, וכל מסמך אחר רלוונטי במידה ואתם מחפשים להיכנס להודו בעקבות אשרה שאינה רק תיירותית.

שימו לב כי קבלת הוויזה מותנית בכך שיש לכם דרכון ישראלי תקף לפחות לחצי שנה ורק אם כבר רכשתם כרטיס טיסה יוצא מהודו לארץ, או כל יעד אחר שאינו הודו.

 

תוך כמה זמן נקבל ויזה?

הטיפול בוויזה יכול לקחת עד כשבוע, במקרים דחופים עד שלושה ימים בלבד. לאחר מכן תקבלו את האישור לכתובת המייל שהזנתם בעת הגשת הבקשה, ואותו יהיה עליכם להציג במעבר בין המדינות.

 

מה תוקפן ומה העלות?

חשוב לציין כי ויזה אלקטרונית לתיירים מיועדת עבור אלו הבאים לבקר במדינה לתקופה של עד 90 ימים בלבד, בעוד שוויזת עסקים מיועדת עד 160 יום. במידה ואתם לא מתכננים במהלך הטיול לצאת ולחזור מהמדינה. כמובן ניתן לדאוג לוויזות ארוכות יותר אך אותן לא תוכלו לבקש בצורה מקוונת והמחיר עבורן יהיה גבוהה יותר.

התוקף של הוויזות הן עד חמש שנים, או עד שנה, ונשלם עד 82 דולר עבור הנפקת הוויזה האלקטרונית.

 

לסיכום

הודו ידועה מזה שנים בתור יעד פופולרי לתיירים, מכל שכבת גיל, ובתור יעד מעולה לעסקים מוצלחים. כיום ניתן להנפיק ויזה אלקטרונית באופן מהיר באינטרנט, בהתאם לסוג הביקור. כמו כן, נוכל לבחור לכמה זמן נרצה את הוויזה, היות וכל תוקף הוא בעל תשלום שונה. חשוב לזכור כי למרות שתוקף יכול להיות לחמש שנים, או שנה, עדיין רצף הזמן שנוכל לבקר בהודו הוא מוגבל ל-90 או 160 ימים.

 

כרטיסים

חותמת
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
עוד בנושא טיפים פיננסים