נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סיבות לעשות קורס טיקטוק

לכל דור ודור, או לפחות אחת לכמה שנים, יש את הפלטפורמה המועדפת עליו לתקשורת המונים. כשמדובר בדור הצעירים הנוכחי, הזירה המועדפת על רובם (אם בוחנים את נפח השימוש בה) היא טיקטוק. אם עסק רוצה להגיע לחשיפה גבוהה ככל שניתן ביחס בין התמורה להשקעה, הרי שטיקטוק, ללא צל של ספק, היא האפליקציה לכוון אליה את המאמצים.

 

מה זה טיקטוק בכלל?

אין בטקסט הזה כל יומרה להחליף קורס טיקטוק מקצועי עם סילבוס רחב ומתוכנן היטב, והוא אכן לא מתעמק בניואנסים או בחומר הלימודי בצורה דקדקנית. על קצה המזלג ניתן לומר שזו פלטפורמה שבה מעלים סרטונים קצרים, ערוכים בדרך כלל בצורה קצבית מאוד ("צעירה"),ְ ובעלי המאפיין הכי חשוב למפרסמים – ויראליים. המשתמשות והמשתמשים בטיקטוק פונים אל קהל שגם הוא מצלם, מביים ועורך סרטונים קצרים, כשלעיתים התוכן הוא אינדיבידואלי ומנותק מהקשר, לעיתים הוא מהווה תגובה לסרטון שהועלה על ידי משתמש\ת אחר\ת ולעיתים הוא סתם הפצת ידע איזוטרי או נישתי.

ועכשיו נציג 3 סיבות למה כדאי לעשות קורס טיקטוק.

מה זה טיקטוק בכלל

סיבה 1. כדי לדעת כיצד ליצור תוכן

התוכן שאותו המפרסמים בתשלום בטיקטוק מעוניינים לחשוף לקהל הרחב הוא מן הסתם תוכן שיווקי כמו מבצעים שונים, הגדלת חשיפה למוצר או שירות המוצעים למכירה, או פשוט מיתוג של אחד משני אלה. אולם הקהל של טיקטוק הוא לא בדיוק הקהל של המדיות החברתיות המסורתיות, ובדיוק לכן הוא משתמש בפלטפורמה הזו ולא, נניח, בפייסבוק או אינסטגרם (שכבר נחשבות של "זקנים" יותר). צריך להיות מתוחכמים במיוחד, ליצור תוכן איכותי ועקבי ולשמור על שפה ויזואלית מעניינת ומעודדת שיתוף.

 

סיבה 2. כדי לדעת כיצד להגיש את התוכן

גם עריכת וידאו של הסרטונים והוספת אפטר אפקטס (מניפולציות על הסרטון הגמור כדי להוסיף לו עיטורי אנימציה או פילטרים, למשל) מהווים סוג של שפה. גם לבחירת פס הקול ועיצוב הסאונד, ואין כרגע כל חשיבות אם מדובר בטקסטים או במוזיקה שמלווה אותם כפסקול, יש משקל מכריע. לכן לשאלה כיצד להנגיש את המסר השיווקי שלכם לקהל הטיקטוקי חייבת להיות משמעות כבדה בבואכם לייצר סרטון שיווקי, ולכן כדאי מאוד ללמוד את הנושא באופן מקצועי לפני נקיטת כל צעד, לבל תביכו את עצמכם.

 

סיבה 3. כדי ללמוד את השפה הנהוגה

כאמור, כדי להעביר את המסר השיווקי בצורה יעילה, שתרחיב את החשיפה, שתגדיל את מאגר המשתמשים הקבוע, שתעודד לפעולה ושתייצר הייפ שישיג את המטרה, צריך להשתמש בשפות המראה והשמע הנהוגות. גם השפה המדוברת בטיקטוק וגם הערכים יותר צעירים ברוחם, ומכאן שהחשבונות שזוכים לחשיפה אורגנית יותר גבוהה הם אלו שמשתמשים בהם בצורה נכונה, ואת זה לומדים בקוס טיקטוק.

 

סיכום

אין שום בעיה לפתוח חשבון טיקטוק ולהתחיל לייצר תוכן, אבל כדי לעשות את זה נכון וכדי לחסוך לעצמכם הרבה משאבים, מאמצים וזמן – כדאי מאוד ללמוד את הנושא בקורס ייעודי.

קורס טיקטוק

סיבות לעשות קורס טיקטוק
אז מה היה לנו עד עכשיו?
לַחֲלוֹק
Facebook
Twitter
WhatsApp
עוד בנושא כללי